Zdrowie 2026-06-26 • 6 min Czy można ćwiczyć, gdy jest się przeziębionym? Krótko: tak, można bardzo lekko ćwiczyć przy łagodnym przeziębieniu ograniczonym do górnych dróg oddechowych i bez gorączki, ale intensywny wysiłek…